Estetikë-Kozmetikë
  • +383-49-180-013
  • estemedbeautycenter@gmail.com
67 ditë
Estemed - Qendra Estetike
1
Full Time
Ferizaj
Shërbime për klientë
Banner
Përshkrimi

EsteMed BEAUTY CENTER 

Kërkojme 1 punetore (femer): 

Te punoj ne dyqanin tone kozmetik I cili gjendet ne - The Village, Ferizaj. 

Kushtet e punesimit: 

Te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal 

Te kete pervoje pune 

Mosha 22-28 vjeçare 

Te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje 

Te interesuarat te dergojne CV-ne duke I bashkangjitur njefotografi , ne e-mail tone : 

estemedgrup@gmail.com 

ADRESA: Gjendemi në The Village, Ferizaj.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !