Recepsioniste (1), Masazhere (4), Fizioterapeute (2), Praktikante (3)
10 ditë
Princ Massage
Prishtinë
Praktikë Recepsion Te tjera
Përshkrimi

PRINC MASSAGE shpall konkurs pune per pozitat:

Recepsioniste (1 pozitë);
Masazhere (4 pozita);
Fizioterapeute (2 pozita);
Praktikante (3 pozita).

Duke ju ofruar një vend pune me pages si dhe duke ju ofruar nje dite pushim gjate javes.
Perparesi punesimi do te kene te gjitha te interesuarat e gjinise femrore.mosha 18/30
Te gjithe te interesuarat mund te lajmerohen ne numrin:
+38349838300(Viber)whatssap
Ose
gjindemi:
Rr.Bajram Kelmendi Mbrapa Teatrit Dodona
Konkursi mbetet i hapur deri ne plotesimin e
vendeve te punes...

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7565
152
1599
6787