Asistente Stomatologjike
  • /
11 ditë
Dent Arb
Prishtinë
Mjekesi
Përshkrimi

KONKURS

Klinika dentare "Dent Arb", shpall konkurs per nje Asistente Stomatologjike.

Kerkohet:

  • Licensa e punes,
  • Pervoja e punes.

Te interesuarat te dergojne CV-ne ne email: [email protected]

Fb: https://www.facebook.com/dentarb

Telefon: 044/651-817.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7565
152
1599
6787