Shofer/liferues
  • /
4 ditë
Gama Europharm
Prishtinë
Shofer
Përshkrimi

Kompania Gama Europharm shpk ofron pozicion te lire pune si shofer/liferues !

Kriteret e aplikantit:

1-Te posedoj patent shofer,
2-Te njoh terrenet si Prishtine, Prizren, Gjilan (perparesi),
3-Pervoja si shofer/liferues ne cfaredolloj lamie eshte perparesi.

Dergoni Cv tuaja ne emailin : [email protected] ose ne viber ne numrin 049 543 435.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7565
152
1599
6787